Na nowo odkrywamy urok

polskiego warsztatu i smaku

Idea SLOV

Jesteś w miejscu, gdzie liczy się czas. Tworzymy je z wiarą, że niepowtarzalna jakość jest nadal możliwa.

Charakter i klimat domu coraz częściej ustępuje miejsca estetyce. Nieważne, w jaki sposób styl i sposób spędzania czasu będzie mówił o tym, kim jesteśmy, ważne aby odpowiadał aktualnym kanonom, które co sezon ulegają zmianie. A dom to styl budowany przez całe życie – zasługuje na solidne fundamenty.

Dlatego SLOV czerpie z tradycji regionalnych rzemieślników, którzy poprzez kunszt i czas ofiarowany każdemu wykonanemu przedmiotowi, nadali mu niepowtarzalną jakość. Chcemy przywrócić te wartości, czyniąc z nich styl życia dla wszystkich tych, którym znudziły się masowe zestawy “złóż to sam”, jakich możemy doszukać się w każdym polskim domu.

Bo dom to nie biała sklejka.

Czas

U nas odkryjesz sekrety lokalnego rzemiosła, metody budowy i urządzania wnętrz. Poznamy Cię z ludźmi, którzy wybrali życie bez dedlajnów, a ich życie zamiast nudy wypełnia dobrze spędzany czas. Bo czas to ta kategoria, której chcemy poświęcać szczególną uwagę. Zdajemy sobie sprawę, że nie należy go tracić, ale wiemy też doskonale, że jego jakość prowadzi do szczęścia.

Zapraszamy Cię do wspólnej wyprawy w nieznane. Zacząć ją możesz już kilkanaście kilometrów od Twojego domu. Bez obaw, wcześniej przygotujesz się do niej podczas spotkań i warsztatów z ludźmi, którzy zaufali przeświadczeniu, że w życiu liczy się czas.

A kiedy zechcesz uciec za miasto na chwilę lub na zawsze – chętnie podpowiemy jak…

Ludzie

To właśnie ludzie, historie ich fachu i wyborów tworzą nasz serwis. Tu znajdziesz twórców i rzemieślników, którzy każdy wykonany przedmiot i usługę traktują wyjątkowo, ponieważ wierzą, że „nic dwa razy się nie zdarza”.

Rzeczy

Oferujemy przedmioty niepowtarzalne, wykonane ręcznie, tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi. Stawiamy na produkty polskich marek i indywidualnych twórców, bo słowiański  kunszt to skarbnica mistrzowskiego stylu.

Miejsca

U nas poznasz miejsca, o odwiedzeniu których wcześniej można było nieśmiało marzyć. Najpiękniejsze polskie zakątki i ich lokalne oraz agroturystyczne uroczyska są teraz bliżej niż kiedykolwiek! Wystarczy dokonać rezerwacji.